El Travesser

Dijous, 19 d'octubre de 2017


Mercat de fitxatges (#3div5, #1cat2, #2cat6 i #3cat3) Temporada 2017-2018


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (24 vots)
carregant Carregant


Tercera Divisió grup V
 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
Ascó Santi Castillejo Enric Bernat (Josep Maria Gené), Johan Snick (Rep. Dominicana), Sergi Moreno (Castelldefels), Héctor García (Buschbell), Jani i Marc Blanc (Juvenil), Jaume Rovira (Hospitalet Infant), Marc Blanch (juvenil), Jani (Juvenil), Cheikh (Eldense), Roger Escribà (Pobla) Jordi Martí (EFAC Almacelles), Gerard Roigé (Gandesa), Barrufet (At. Móra la Nova), Sergi Fuertes, Marc Blasi, Jean Marco, Roger Nolla Sergio López, Pato, Dani Argilaga, Peque, José Ramón, Socías, Artur Gòdia, Héctor, Andreu Guiu, Bertomeu, Osado
Castelldefels Miki Carrillo Dani Ortiz i Eric Pacheco (Santfeliuenc), Joan Castillo (Vilafranca), Joel Marín (Castelldefels B), Killan i Kevin (Santboià), Pedro Bilbao (Sant Ildefons). Aumatell (Manlleu) Jordi Cano (Prat), Bauli (Montañesa), Óscar García i Joan Inés (L'Hospitalet), Álex Peñas (Vista Alegre), Marc Martínez (Martinenc), Javi Morales iJavi Calvo (Horta), Sergi Moreno (Ascó), Jaume Aparicio (torna Cornellà), Isaac Maldonado, Makaay

Manu Martín, Nito, Juanito, Alegre, Toti, Sergi Cabré

Cerdanyola Toni Carrillo Alberto García, Rubén, Pau López i Montoro (Montañesa), Víctor Aliaga i Éric Pujol (Sabadell B), Roger Colomina (torna Cornellà Juv.), Demba Traoré (Unif. Llefià), Didi (Sant Cugat), Javi González (Granollers), Édgar (Santboià), Dani Calet i Aitor Gómez (Juvenil) Álex Torres (Europa), Daisuke (Terrassa), Sergi Tienda (Manresa), Cazorla (Montañesa), Pitu (Vilassar Mar), Oriol Molins i Jonathan Collado (Santboià), Jota (Horta), Carlos Avilés, Aitor Torres, Víctor Duran, Aitor Pérez Del Río, Álex Alba, Dani Martí, Óscar Peña, Mario Roque, Alan
Espanyol B David Gallego Max Marcet (Sabadell), Pelegrín (Espanyol B), Manel Royo (Valladolid B), Bermejo i Edu Frías (Juvenil), Álex Domínguez (torna Damm). Juvenils que faran pretemporada: Martí Soler, Arnau Gaixàs, Enri, Víctor Gómez i Pol Lozano Torito (AEK Larnaca), Antonio Cristian, Adri Rivas, Andrés Prieto, David Tejero, Franco Russo Iago, Pedrosa, Lluís López, Marc Manchón, Javi Puado, Víctor Gómez, Jordan. Alex López, Pibe
Europa Joan Esteva Álex Torres (Cerdanyola), Ángel Pérez i Àlex Prat (Júpiter), Tena (Santfeliuenc), Ferran (Europa B), Guillem Josa (torna Masnou), Adri (Juvenil), Ilia (Juvenil), Barroso (Juvenil), Alieu (Juvenil), Ranera (Juvenil) Joel Marín i Sergi Aguilar (Prat), Fran Bea (Montañesa), Denis Coch (Rapitenca), Rubi (Santboià), Gueri (Horta), Abel Rita (Vilafranca), Joel Coch, Gonzalo, Javi Iglesias, Rojas, Campoy, Reverter Fer, Alex Cano, Alberto González, Uri, Dani Pujol, Xavi Civil, Rubén Canelada, Javi Navarro, Ignasi Varona
Figueres Narcís Pèlach Joan Pons (La Jonquera), David Aroca, Ot Bofill i Canal (Manlleu), Payán (Montañesa), Pep Chavarria i Joel Vilalta (Juvenil), Aleix Freixas (La Jonquera), Eric Pimentel (Girona B), Gil Muntada (Pobla Mafumet) Adrià Casanovas, Pau Valeros i Quimo (Banyoles), Moha (Llagostera), Pedro del Campo (Olot), Javi Revert, Masó, Genís i Venzal (La Jonquera), Ian Vila, Setti, Varese, Gallego, Torque Bartrina; Cunill; Maik Molist, Ferran Grau, Ritxi Mercader, Xavi Ferron, Sergi Romero
Granollers Albert Cámara Edu Domingo (Montañesa), Eloi Zamorano (Llagostera B) Carlos Cano (Prat), Sergi Valls (Terrassa), Àlex Gil i Marcos López (Montañesa), Javi González (Cerdanyola), Ramon Suárez (Mollet) Víctor Colchero, Carles Santaló; Carles Mur, Fran Fuentes, Jaume Serra, Ricky, Cristian Hidalgo, Javi Sánchez, Gerard Font, Héctor Miguel, Diego Carrillo, Alejandro, Àlex Español, Joel Brey
Horta Nacho Castro (Ex Farners) Gueri (Europa), Javi Morales i Javi Calvo (Castelldefels), Andrés (Júpiter), Sergio Castillo (Masnou), Jota (Cerdanyola) Marçal Lladó (Manresa), Òscar Imaz (L'Hospitalet), Adri Buetas, Marc Esteve Édgar Tejada, Salva Torreño, Galeano, Arnau Pou
Hospitalet Xavi Molist (Horta) Velillas (Terrassa), Sierra i Ñoño (Cornellà), Óscar García i Joan Inés (Castelldefels), Agi (Palamós), Òscar Imaz (Horta), Rubén Jiménez i Antonio Heredia (Juvenil) Teo Tirado i Salinas (Ebro) Dani Fernández, Edipo
Palamós Vicenç Fernández (Juvenil A) Marc Vilà (La Jonquera), Nahuel (Girona B), Litus (Farners), Sergi Arboleas, Sergi Pasqual, Marcel Pons i Marc Guinó (Juvenil), Jhoseppy Magalhaes (Juvenil DH Màlaga), Botxi (Jonquera) Ayala (Llagostera), Agi (L'Hospitalet), Iván García (Tona), Nico Zanetti, Akrong, Álex Cano, Moha David Cano, Subi, Sergio García, Biel Gasca, Guillem Cornellà, Jaume Duran, Gerard Herrera, Marc Bonaventura, Marc Medina, Narcís Barrera
Gavà Joan Mármol   Alan (Avezzano), Carles Mas (Girona/Olot), Jordi César (Winterthur), Zac  
Pobla de Mafumet Antonio Rodríguez "Rodri" (Ex UE Olot Alexis Meva (Castelló), Eric Vilanova (Olot), Salvador Ferrer (DH CF Damm), Jose Luis Ruiz (juvenil), Roger Escribà (juvenil), Nil Coch (juvenil), Marc Ruiz (juvenil), Jose Miguel Alarcón (juvenil), Ion Perelló (juvenil),  Aitor Serrano (juvenil), Koné Abdul (juvenil), Daniel Sales (Juv.Betis Balompié) Roger Bonet (Rapido de Bouzas); Gil Muntada (Figueres), Roger Escribà (Ascó) Álex Campos, Dani Hernández, Roger Figueras, Arturo Osuna, Gabri Vidal, Adri Gimeno, Jesús López, Facundo, Rayco, Roger Brugué, Iván Vidal, Riki, Sergi Gestí, Marc Vadillo
Prat Pedro Dólera Carlos Cano (Granollers), Jordi Cano (Castelldefels), Manel Raigón i Ñito (Sabadell B), Sergi Aguilar i Joel Marín (Europa), Adri Escribano i Pau Darbra (Júpiter), Pau Senent (Vilassar Mar), Uri Escabrós (Montañesa) Oscar Muñoz (Sabadell), Roger Barnils (Olot), Toni Texeira, Nacho del Moral, Edu Vallecillo, Paolo Etamané, Christian Villalba, Prior, Fran Piera, Oriol Dot, Montoro Sergio; Ricarte, Fede, Aitor Lario; Putxi, Javi Lara, Padilla; Ignacio, Poves
Reus Deportiu B Lluis Albesa Kilian Cañabate (Vilafranca), Cristian Márquez (Ebro), Gonzalo Pereira (Sabadell B), Arnau Mañé (Juvenil A), Sergey Dmitriev (Blagovest Ulyanovsk). Juvenils a prova: Del Juvenil: Gerard Tomàs, Matthew Clewley, Iván Martínez i Joan Llastarri. Alex Lloie (Igualada), Òscar Rodríguez (Reus Deportiu B), Victor Garrido, Marc Vernet (Rapitenca), Adrià Vargas (Jov. Ribetana), Miki Queralt, Adrià Molluna, Ángel Gavilan, Manel Lora i Raúl López, Doblas (Igualada) Sillero, Cholo, Torre, Álex, Joshua, Víctor Miranda, Miravent, Dome, Modest, Marcel, Xavi Fabra, Xavi Jaime, Roger Ametllé, Dimitrov, Julve, Sanfilippo, Carvalho, Òscar torre,
Sant Andreu Mikel Azparren Josu (Vilafranca), Oriol Sans (Districte 030), Almirall, Marc Montejo i Seydou (Juvenil), Carlos Garcia (Castelldefels), José González (Sabadell B), Kuku (Wigry Suwalki), Elhadji (Júpiter) Toro (Terrassa), Jorge Muñoz (retirat), Arjona (torna Reus B), Dalmau, Maru, Sergi Martínez (CP San Cristòbal) Segovia, Juanma, Llamas, Alberto Carroza, Jordi Méndez, Noguera, David López, Joel Armengol, Ton Alcover, Juanan, Luismi, Jalal
Santboià Piti Belmonte Oriol Molins i Jonathan Collado (Cerdanyola), Rubi (Europa), Castell (Terrassa), Aitor Bilbao (SC Durango), Jordi Molas (Juvenil Almeria) Killian i Kevin (Castelldefels), Josele (Santfeliuenc), Edgar (Cerdanyola), Cervantes (Sants), Omar (Viladecans), Aarón, Buba, Borja (Sant Cristòbal) Rafa Leva, Àlex; Cárdenas, Àlex Ruiz, Mario, Gerard; Libo, Carlos Martínez, Carlos González; Pedro, Juanlu, Romano, Bellido
Santfeliuenc Andrés González Adri Recort (Damm), Kiki (Rubí), Josele (Santboià), David López (Sant Ildefons), Rafa Murillo (Júpiter), Sergi Serrano (Juvenil) Eric Ruiz (Córdoba B), Dani Ortiz i Eric Pacheco (Castelldefels), Tena (Europa), Alan Benedicto (Sant Joan Despí), Ferri (Viladecans), Víctor Márquez Toni Casamayor, Roger Cabezas, Alberto Esteban, Joserra, Cuadras, Olmo, Ion Vázquez, Jaume Duran, Jaume Fuentes, Charly Ruiz, Romo, Dani Maldonado, Patxi, Eric Zárate
Terrassa Cristian Garcia (Exjugador) Toro (Sant Andreu), Sergi Valls (Granollers), Enric Vega (torna Montañesa), Dani Sánchez (Montañesa), Guzmán (Vilafranca), Daisuke (Cerdanyola), Yaya Sidibe (Farners), Jonathan Ferreira (Ciutat Cooperativa), Carlos Martínez (Llagostera B), Joan Pallàs (San Cristóbal), David Virgili (Juvenil), Jorge Correón (Deportivo B), Fran Piera, Albert Cachorro (UD Bellvitge) Cristian García (retirat), Velillas (L'Hospitalet), Eder (torna Mallorca), Xapi Arnau (San Cristóbal), Joel Puntí (Manlleu), Borges, Bermu, Joan Grasa, Raíllo; Castell (Santboià), Marc de Val, Pol Ballesteros Ortega, Uri Vives, Álex Fernández, Amantini, David López, Guti, Raúl Torres, Nils
Vilafranca Ivan Moreno David Acedo (Damm), Sergi Pérez i Joan Vives (Júpiter), Abel Rita (Europa), Kike Tortosa (SD Leioa), Ton Ripoll (juvenil del RC Celta de Vigo) Josu (Sant Andreu), Guzmán (Terrassa), Joan Castillo (Castelldefels), Jordi Oribe (Reus B), Franco Russo (torna Espanyol B), Bernat Puig, Santi Triguero, Marc Duran Miguel Ramos, Kilian; Fontanils, Éric Via, Guti; Medina, Gerard Boira, Josep Díez; Óscar Hernando, Aday, Víctor Oribe
Vilassar de Mar Manel Moya Dani Prieto (Júpiter), Pitu (Cerdanyola), Puchi (Rubí) Pau Senent (Prat), Jaime (Montañesa), Lluís Tejero (Mollet), Pacheco, Sergio Ginés, Peque, Roberto Camacho, Oumar Imanol, Viale, Valderas, Rovira, Soufi, Marcos, Eric López, Joel, Uri Martínez, Iván

 


Primera Catalana grup 2

 

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
Alpicat Jordi López Albert Martí (UE Valls), Hichem Boumedol (Cervera), Jona (Alpicat), Patrick Roquet, Jordi Fabregat (juvenil Sant Andreu), Xavier Rosell (Juvenil At.Segre), Victor Roy (Juvenil At.Segre), Juanan (CD Tamarite), Joel Domínguez (UD Benabarre), Fabregat (juvenil), Rosell (juvenil), Royo (juvenil), Ivan Martínez (Alcarràs) Ruben Bremez (EFAC), Rubén Pérez (Sporting Piyana), Garriga Crisos, Adrià Pampliego, Joan Vendrell, Ruben Egea, Aitor, Gerard Castelló, Xavi Gomà,
Andorra Marc Castellsagué (Girona B) Francisco Pires "Xisco" (juvenil), Txus Rubio (Santa Coloma), Joan Cervós (AE Josep Marai Jené) Kike Espinosa, José Antonio Aguilar, Sergio Moreno, Patet, Oriol Roch, Alberto Moriño (La Jonquera) Aaron Sánchez, Cristian Martínez, Àlex Sánchez, Jordi Betriu, Ludo, Aaron Sánchez, Emili Garcia
Balaguer Edu March (CFJ Mollerusa) Josep Domingo (Mollerussa), Xavier Ricard (Tamarite juvenil), Joan sala (Castellserà), Alex Dumi (Mollerussa), Eric Torta (Binèfar) Raul Feher (Lleida Esportiu), Miki Massana (entrenador Artesa de Segre), Asier Eizaguirre (retirat) Alfred, Adrià, Putxi, Peque, Isaac Solanes, Joan Martínez, Marc Sánchez, Mikel del Águila, Pau Solanes, Jordana, Víctor Daríus, Giribet, Genis Soldevila, Putxi, Xavi Puiggrós, Sergi Curià
Borges Blanques Joan Roca (Castellsera) Llorenç Sobrepere (Alcarràs), Joan Torné (UE Vic), Fede Fuentes (Juvenil EF Les Garriges), Edu Vives (Ex Reus i Ascó), Joan Pijoan (Albi),Eudald Recasens (Amposta), Aitor Serrano (Juv.DH Nàstic) Pau Claret (Mollerusa) Arnau Setó, Roger Pelegrí, Quini, Gerard Tió, Adrià Xammar, David Montoy, Xavir Florensa, Roger Monseny, Nasser, Roger Monseny
CP San Cristòbal Oliver Ballabriga Sergi Martínez (UE Sant Andreu Juvenil), Marc VIlajosana (Terrassa), Mario Domingo (UE Rubí), Chapi Arnau (Terrassa), Cristian Gómez (Ripollet), Cristian del Moral (UA Horta), Borja Polo (Santboià) Albert López, Albert Corzo; Aozora Kishimoto (Júpiter); David Álvarez; Joan Pallàs (Terrassa), Pablo Prieto. Álaro Herzog, Aitor Garcia, Kevin Alarcón, Alejandro Cabrera, Iván Armenteros , Karim Al Qarut, Josep Casasayas, Edu García, Joan Muntada , Andreu Dell'Isola, Ruy Gama, Hassen Nbili, Adrián Menárguez, Pablo Prieto
EFAC Almacelles Pablo Petreñas Jordi Martí (Ascó), Ivan Romero (Balafia), Albert Simó i Pau Mora (Juvenil), Ruben Bremez (Alpicat), Oscar Canadell (Lleida Esportiu), Eric Gràcia (Rayo Cantàbria/UDC Barbadas), Ivan romero (Balàfia/Alpicat) Enric Bosch (Lleida/Lleida B) Jordi Chiné, Víctor Roca; Jioel Chiné, Berbegal, Adrià Monfort, Edu Cons, Joel Uriach, Carles Barco; Marc Hortal, Ciru, Juclà; Marc Viladegut, Roger Canadell, Rafa Sánchez, Pol Arnán
CF Igualada Dani Gimeno Juanjo Carricondo (Vilanova), Jose Muñoz (Snt Ildefons), Jesús Peñarrubia (Nàstic Manresa), Joel Solà  (Nàstic Manresa),Alex Lloie (Reus B),El Ouahabi (Juvenil), Anderson (Morell), Edgar Doblas (Reus B) Roger Peña (Júpiter), Matías Rubio (Montañesa), Arnau Miró (UE Valls), Felipe Orozco (Montserrat Igualada) Dani Lledó, Bernat, Aleix, Baraldés, Juan Cano, Édgar, Carles Güell, Éric, Martí Just, Fran Arévalo, Eloi
Lleida Esportiu B Ismael Mariani David Traguany, Abel Sedeño, Pol Cervera, Julià Jou, Bass Cisse, Eloi Gras i Marc Soldevila (Juvenil), Enric Bosch (EFAC Almacelles), Juanjo Serrano, Ramon Rueda; Miguel Contreras (Roda de Barà) Albert Alfonso, Joan Marc Balagué, Jaume Viñes, Marcel Ormo, Pau Garcia, Sasha Litwin, Marc Benseny, Albert López ‘Tatis’, Joan Vicente, Mario Peco, Cheng Hui, Liu Yang, Sergi Gómez, Gerard Borda, Jordi Martínez
FC Martinenc Miguel López Jandro (Mollet), Éric Blasco (Júpiter), Miki Poveda (Avià), Marc Martínez (Castelldefels), Caldentey (Martinenc B), Roberto Sossa (Juvenil), Albert Villegas (Terrassa 1906) Raventós (Rubí), Aleix Vall, Alex Espinet  (UE Sant Ildefons), Alex Lobo (Júpiter),  Cristian Fernández (FP Hermes), Adri Grau (Molins de REi), Chicho (Sants) Kilian, Vallejo, Adri Ruiz, Roland Garrós, Antolínez, Varese, Grimau, Felius
UE Rapitenca Germán Inglés Raúl Jiménez (Batea), Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Vila-seca), Bryan Hurtado (La Cava), Denis Coch (Europa), Saddik (Tortosa), Aleix Matamoros, Gerard Bes, Buera i Víctor Paulino (Juvenil), Marc Vernet (Reus Deportiu B), Marc Blasi (Ascó) Javi Cid (Ulldecona), Villa i Sam (Tortosa), Nacho Nuez (Ulldecona), Sam Garcia (Tortosa), Ripoll (Gandesa), Villaroya (Tortosa), Salvadó (Camarles) Josué; Brayan Escobar, Raúl Istoc, Oriol; Ivan Gasparin, Pachu, Xavi Marqués; Àlex Forés, Sergi José
UE Sant Ildefons Javi Gómez Over (Suburense), Sani Bello (Vista Alegre), Quiles (Viladecans) Karim Moya (Juvenil), Roger Gorrea (Terrassa 1906), Alex Espinet (Martinenc), Mulero (Sants) David López (Santfeliuenc), Pedro Bilbao (Castelldefels), José Muñoz, Àlex Palomar, Lucas Martínez; Jose Muñoz (Igualada), Pau Otero (ASD Troina (Italia). Marc Guillén, Alan, Adri García, Pau Otero, Iván García, Víctor García, Yeray Torres, Guillermo, Joel Chillón. Óscar Melero, Cepeda, Casares, Pulido
UE Sants Tito Lossio Anto (Matadepera), Carlos Álvaro, Borrull, Xavi Pérez i Forcadell (Juvenil), Dani Bremen (Prat B, pretemporada), Lois (Damm, pretemporada), Javi Enciso (Iberiana 2010, pretemporada), Massegú (Sant Joan Despí, pretemporada), Cervantes (Santboià), Chicho (Martinenc) Geri Coronado (Júpiter), Fran Avilés, Peke Yamandú; Llauradó, Alberto, Picolo, Cura, Cristian Fabregat; Aleix, Guille, Gala, Cristian Mulero, Luis Gaudioso; Crivillés, Sergio Navarro
CD Tortosa Ángel Garcia Villa (Rapitenca), Édgar Samper (Camarles), José Mari Monfort (Santa Bàrbara), Sam Garcia (UE Rapitenca), Kader (Camarles), Villaroya (Rapitenca), José M.Monfort (Santa Bàrbara), Yasin (KV Mechelen), Ion Perelló (Juv.DH Nâstic), Selu. Àlex Ródenas i Cristian González (Cambrils Unió), Villa i Sam (Rapitenca), Édgar Samper (Camarles), José Mari Monfort (Santa Bàrbara), Saddik (Rapitenca), Victor Calsina (Camarles), Galera (Gandesa), Edu Escoté, Marc VIllaroya (Camarles), Chillón (CD La Cava) Aleix Cuenca, Cristian Ventura, Ike, Virgili, Raúl García, Dani Bel, Francesc Sorolla, Albert Arnau, Eudald Brull,Giralte
Unificació Bellvitge Xavi VIla (Espluguenc) Julián Muñoz (Marianao Poblet), Carlos Martínez (Espluguenc), Carrique (Viladecans) Roberto Aguado, Antoñito García, Sergio Moyano i Josevi (San Juan At.), Albert 'Cachorro' (Terrassa), Albert Jorba (Viladecans)  
UE Valls José Miguel López - Toni Oruj Jordi Fernández (Sant Pere de Ribes), Arnau Miró (Igualada), Òscar Rodríguez (Reus B), Francesc Gómez (juvenil EVF), Moha Simo (Juvenil EVF), Alex Ruiz (Juvenil EVF) Juanjo Alias (Sant Jaume Domenys), Pedro Huertas, Victor Arroyo, Pere Balcells, Sergi Miró (At.Valls). José Miguel López - Toni Oruj (entrenadors), Ramón Giró, Èric Martí, Albert Plana, Ramon Miranda, Òscar Pérez, David Molina, José Castro, Òscar Botero, Ferri, Martí Fàbregas, Carlos Herrero, Genis Vidal
UD Viladecans Raúl Paje Josep Maria (Suburense), Martí Ramos (Vista Alegre), Albert Lara (Vista Alegre), Toni Domínguez (Unif. Bellvitge Juv.), Javi Gallardo (Vilanova), Riki (Vista Alegre), Omar Balde (Santboià), Cunillera (FP Hermes), Ferri (Santfeliuenc), Albert Jorba (Unificació Bellvitge) Espinosa (Marianao Poblet), Quiles (Sant Ildefons), Eric Jiménez, Carrique (Unificació Bellvitge) Poncela, Mario Cantó, , Triguero, Miguel, Riki, Mario Saborido, Santi Pérez, Borja Esteve, Xavi Arias, Iván Enríquez, Erik Pérez, Roger García, Toni Domínguez,
CF VIla-seca Edu Franco Roger (Reus Juvenil), Miguel Escubedo (Macarena), Ferrando (Falset), Joel Marigot (Reddis), Roger arres (Reus/Martinenc), Clewey (Reus Juvenil), Ivan Martínez (Reus Juvenil), Menacho (Juvenil Vila-seca), David Duran (Juvenil VIla-seca) Cristian, Joan Sabaté i Uri Benito (Rapitenca), Trivi (Catllar), Ignasi López (Vila-seca), José Angel Bueno (La Cava), David Voces 'Vivi' (La Cava), Amador Voces (La Cava), Torres (Vila-seca) Antonio Domínguez, Alejandro Domínguez, Valerio
UD Vista Alegre Eloy Martínez Rubén García (Sant Joan Despí), Álex Peñas (Castelldefels), Fran Orellana (Rubí), Iván Peralta (Ripollet), Lucas Molina (Júpiter Juv.), Álex Prior (Vista Alegre B), Victor Hidalgo (farà pretemporada; Juvenil), Alejandro Pascua (Suburense), Marc Pulido (Suburense), Alex Villalgordo (Suburense), Alejandro Sacristán (Juventut RIbetana), David Gallardo (Suburense), Martí Ramos i Albert Lara (Viladecans), Sergi Estrada (Sabadell B), Sani Bello (Sant Ildefons), Poche, Riki (Viladecans) Tomàs Egea, Manel, Álvaro, Edu, Javi Carmona, Naoufal, Raymer, Jonatan Izquierdo, Dani Fernández, Germán Santana, Jarabo, Sergio Prieto, Adri Pérez

 


Segona Catalana grup 6

 

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
CD Morell Alberto López Jonathan Garzón (Atlètic de Valls), Arnau Pedreny (Gandesa), Abel Sánchez (La Riba), Adri Sánchez (inactiu), Fran Rodríguez (Batea) David Some (Roda de Barà), Kako (Albi), Luis Garcia (Catllar), Oscar Ormaechea (Pobla B), Anderson (Igualada) Isma Rojas, Aleix Revuelta, Sergi Donoso, Roger Tell, Adrian Casares, Tome, Javier Fernández, Marc Calvo, Marc Alias.
Roda de Barà Toni Chacón Dennis Belemans (UE Segur). Didac (Juvenil Hospitalet Llobregat), Miguel Contreras (Lleida B), Pol Arauz (Tancat), David Some (Morell), Alberto Cuenca (Perelló) Nando, Juanjo (es retira), Toni Muñoz (Sant Jaume), Abo. Dani, Gerard, Ivan, Cristian, Martí, Marçal, Pavon, Isaac, Marc, Simo, Carlos Martínez, Carlos Palau, Fran
Cambrils Unió Gabri Amores Héctor (Hospitalet Infant), Uri (Hospitalet Infant), Nico Díaz (Hospitalet Infant), Miki (La Riera), Leo (Pinell), Jordi Llorens (Flix), Robert Infantes (Tancat), Gerard (juvenil), Iván (juvenil), Igor (juvenil), Xavi Martell (Cambrils Unió), Jusi (UE Valls),Albert Arranz (Hospitalet) Àlex Ródenas, Alex Díaz (Torreforta) Josu, Agus, Fran, Sori, Jorge Gran, Batiste, Joan, Dani, Samu, Erik
Amposta Albert Bel Cristian Vieri (UE Valls) Hans (Godall), Albert Company (entrenador-cos tècnic Reus B), Eudald Recasens (Borges) Quim Cardona, Pau Valmaña, Omar Oliveras,  Jonathan Tomàs, Jonathan Llorach, Jan Esteller, Ivan Paez, Ivan González, Isaac Casanova, Guillem Pallisé, Francesc Xavier Corella, Felipe Guapacha, David Medina, Arnau Bertomeu, Alex Iniesta,
Camarles Javi CId Moha Reda (Remolins Bitem), David Campanals (Ebre Escola), Victor Calsina (Tortosa), Marc Villarroya (Tortosa), Aleix Salvadó (Rapitenca) Édgar Samper (Tortosa), José Luis León (Pobla B), Kader (Camarles) Sergi Cid, Cristian Bertomeu, Arnau Beltran, Victor Pujol, Carles, Pau Sansaloni, Josep Vilanova, Aitor Arasa, Gerard Estorach, Jesus Ferreres, Robert Cabrera, Raul Teixidó, Jose Luis Rosales,
Gandesa Guillermo Camarero (ex CD La Cava) Joseph Ongola (inactiu), Yassin, Pau Ripoll (UE Rapitenca), Galera (Tortosa), Gerard Roigé (Ascó) Joan Batiste (At.Móra), Giné (At.Mora),Ferri (Villalba), Pol Blade (Olímpic), Arnau Pedreny (Morell) David Rojas, Joan Vives, Josep Domenech, Enric Ubalde, Cristian Vallès, Miquel Boira, Dilla
Reddis Ambrós Segura (Staff tècnic Pobla Mafumet)   Javi Ortega (entrenador), Clavé (Torreforta), Joel Marigot (Vila-seca)  
Ulldecona Antoni Teixidó Jack Cid (Rapitenca), Gustavo (Batea), Bernat Bel (Juvenil), Rafa Ribera (Benicarló), Nacho Nuez (Rapitenca), Òscar Benet (Santa Bàrbara), Gerard Balada (juvenil), Amadó (Santa Bàrbara), Callarisa (Santa Bàrbara), Ivan (Jesus i Maria) Pau Castro, Toni Ondazaval , David Blanco, Yassine, Jordi Adell, Roberto Márquez, Franc Reolid, Ferran Domenech, Marc Tena, Albert Castell, Moha,
Vendrell Nando Cantón (exjugador Tancat) Angel Osorio (Tancat), Albert Bonsons (Segur), Angel Ferro (Tancat), Sergi Romau (Tancat) Jordi Bernal (entrenador), Roger Ollé (segon entrenador), Francesc Mestres (Arboç), Ike Ordovas (Torredembarra), Raul Sánchez (Llorenç) David Benito, Adrian Palacin, Eric Manzano, sergi Casellas, Boronat, Cordero, Gonzalo, Hervas, Joan Anton Soley, Pol Casllas, Fran Rodríguez, Zakariae Meftah, Xavi Moreno, Àlex Hurtado, Bilal Charaka
Hospitalet Infant Dani Candela Gerard Tomàs (Juv. Reus Deportiu), Joan Llastarri (Juv. Reus Deportiu), Marc Sabaté (Juv. Reus Deportiu), Edu Sosa (Canonja), Marc Guitérrez (Catllar), Dani Jiménez. Franc Roldan (juvenil), Pol Fort (juvenil), Marc Sabaté Joe Salvadó (entrenador), Jaume Rovira (Ascó), Héctor (Cambrils Unió), Uri (Cambrils Unió), Nico Díaz (Cambrils Unió), Albert (Cambrils Unió), Albert Arranz (Cambrils Unió) Adrià Gómez, Albert Fernández, Carlos Coll, Ángel Evangelista, Sergio Mañas, Gerard Martín, Angelo Gabriel, David González, Gabi Pacheco, Mario Sugar, Kike Tejero, Nandu, Adri, Jahir.
Torredembarra Dani Sereno Veladirez (juvenil), Fede (Juvenil Cambrils), Pau Gispert (Juvenil Reus), Joan Domingo (Juvenil Nàstic), Josu, Maikel (Tortosa), Iker Ordovaz (Vendrell), Omar. A prova: Miquel; José Jareño (La Floresta) Ismahil (La Cava) Eliot, Manolo, Guillem Dani Cruz, Moha, David Llaverias, Huertas, Aleix, Javi, Pol, Jhon, Sussin, Ibra.
CD La Cava Isaac Fernández José Ramon Chillón (Tortosa), José Angel Bueno (Vila-seca), David Voces 'Vivi' (Vila-seca), Amador Voces (Vila-seca), Victor Rabassó (Salou), Eric Torres (Pinell), Hugo Fornés (Jesus i Maria), Oriol Bertomeu (Deltebre), Ismahil (Torredembarra) Brayan Hurtado (UE Rapitenca),Sergi Curto, Padillo i Joab Fatsini. , Eric Fernández (Sant Jaume), Guillem Navarro (Ampolla), Jonathan López (Canonja)
Marc Bertomeu, Roger, Castaño,
Jonatan, Sola, Marc Casanova, Gasulla, Cañada; Eric (Sant Jaume), Vizcarro (Alcanar)
Batea Alex Curtó Edu Escoté (Tortosa), Sergi Prats (Corbera), Joan Aubanell (Villalba), Llarch (Ascó B), Piqué (Falset), Ruben (Maella), Castellví (Rapitenca), Farreny (Roquetenc). Del Batea B: Eric Amadó, Albert Vallespí, Gerard Ferré, Gerard Garcia i Jordi Alañà. Sergi Navarro (entrenador), Raúl Jiménez (Rapitenca), Gustavo (Ulldecona), Alex Almestoy (CE Arnés), Eloi Almestoy (Arnés), Fran Rodríguez (Morell)  
La Sènia Juan José Serrano Andreu Borràs (Aldeana), Albert Monforte (Remolins Bitem)    
Canonja Diego Reyes Raul Hidalgo (UDE Canonja), Dani Belasco (juvenil), Iván Rodríguez (Juvenil), Maxi Recio (Sant Pere i Sant Pau), Jonathan López (La Cava), Triviño (Vila-seca), Maxi (Hospitalet), Javi Diaz . Edu Sosa (Hospitalet Infant), Salva López (At.Valls), Albert Martorell (retirat), Diouf, Armando, Johan, Edu, Ángel Uroz, Ednane, Silviu Andrés Tea, José Ramón, Abraham, Raúl Vazquez, Dani Trujillo, Xavi Tomàs, Fran, Álex Guirao, Pizarro, Imanol
Torreforta Francisco Torres "Kiki" Alex Saura (Riera), Alejandro Caballos (Catllar), Alex Diaz, Dani Miareles (Salou), Clavé (Reddis), Alex Díaz (Cambrils Unió), Amador (Salou), Alfonso, Adri, Pena (Catllar), Castro Jordi Albar, Carlos Cabrera, Castro, Bioko, Narcis Falguera, Paco Rodríguez, Duque, Fran Reche, Carlos Ivan, Marc Alvareda, Alfonso, Hector, Sergi Cerrato, Marc Tarragón, Sergi Reales, Ruben Pérez
Pobla B Sergio Paz José Luis León (Camarles),Jordi López (Atlètic de Valls), Arnau Cucurull (AlbI), Ton Pons (At.Valls), Oscar Ormaechea (Morell), Ivan Cristino (Tortosa), Alex Cañas (La Riera), Ignacio Velasco (Juv.Floresta) Francesc Brunet (Constantí), Josep Brunet (Constantí), Albrt Bellido (sant Salvador), Uri Gilisbart (Constantí) Dani Alfano, Joel, Brian Piñeiro, Yatma Fall, José Navarrete, KIko López, Fran Nuñez, Ramon Nicolau, Alejandro Palomares, Francesc Brunet, Adrian Romero, David Del Sol, Ivan Garrido, Alberto Bellido (Sant Salvador), Uri Gilisbart (Constantí),Josep Brunet (Constantí), Francesc Brunet (Constantí)
Jesús Catalònia Fernando Garcia      


 



Tercera Catalana grup 3

 

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
CE Alcover Enric Gilabert Ricardo Pacheco (Ascó B), Marc Flores (Catllar), Gerard Pons (Juvenil EVF)    
CF Banyeres     Adrià Correa (Arboç), Ismail El Far (Arboç), Sergio Marruecos (Arboç), Gil Mantecas (Arboç)  
CF Montblanc Josep Maria Català   Requesens (Albi)  
UE Segur   Franc Ortega, Gerard Jurado, Marc López, , David Cabrera, Juan Miguel Aguayo, Manuel Ortigoza, Cristian Cuevas, Raul Gálvez, Adrian Sánchez, Joel Díaz, Cristian Almela, Alejandre Taiple Pardo (Cubelles), Edgar Fontiveros (Cubelles), Pau Botifoll (Cubelles), Sergi Massana (Cubeles), Biel Alonso (Cubelles), Dennis Belemans (Roda de Barà), Bryan Domínguez (Vilanova), Ruben Cuadra (Vilanova), Ruben Escabia (CF Calafell), Brian Álvarez (Vilanova), Ruben Escabia ( (CF Calafell), Kevin Belemans (CF Calafell), Breno Souto (Tancat) Alex Rovira, Juan José Herència
CE Pla de Santa Maria Sergio Guirado Sergio Martínez (Juv. B Reus), Ruben Gas (Racing Bonavista), Jahub Serafin (sense equip), Cosmin Harian (Sense equip), John (Sense equip); Pasqual Queralt (Sense equip), Oliva (La Riba). Edu Balañà (Juvenil Pla), Jordi Alegret (Juvenil Pla)   Dani Ayllón, Xavier Benages, Mounir Bouhamidi, Alex Catalan, Gerard Cristià, Mohamed El Haloui, Marc Fernández, Asier González, Mikel Miramon, Gerard Gil.
UE Tancat Josep Vives Breno Souto (UE Segur) Pol Arauz (Roda de Barà), Robert Infantes (Cambrils Unió), Angel Ferro (Vendrell), Sergi Romau (Vendrell), Angel Osorio (Vendrell)  
CF Arboç Isaac González Francesc Mestres (Vendrell), Adri Vicario (sant Jaume), Ivan Maiquez (sant Jaume), Sergio Marruecos (Banyeres), Toni Alvarez (Sant Jaume), Mario Roselló (Sant Jaume), Gil Mantecas (Banyeres), Julià Capdet (Sant Jaume) Jose Carrión, David Baroch, Sergi Arroyo Luisma, Jose Manyel Vila, Xiscu Garcia, Oscar Diez, Pepo Mestres, Alex Hurtado.
At.Valls Josep Maria Fuguet Sergi Miró (UE Valls), Dani Vasquez (CF Vila-rodona), Salva López (Canonja), Pere Balcells (UE Valls) Jordi López (Pobla B), Ton Pons (Pobla B), Jonathan Garzón (Morell), Carlos Dorado (Vallmoll), Juanito Silva (Vallmoll), Alex Lara (Vallmoll), Fran Campillo (Vallmoll)  
CE Catllar Jose Mora (Alcanar) Diego Torres (Altafulla), David Pena (Torreforta), Luis Garcia (Morell), Trivi (Vila-seca), Raul Vates (Vila-seca), Alex Amores (La Riera), Ignasi López (Vila-seca), Alex Ionita (Camarles), Padillo (Vila-seca) Alejandro Caballos (Torreforta), Joseba, Sergi Galdrán, Didac Aaron Lambea, Tata, Fabián, Jaume Pedra,  Cesc Armengol, Eder, Geri, Adrià, Thiago, Germán, Aron Oruj.
Santa Coloma Queralt        
La Riba Quique (exjugador)   Hasan (Albi), Abel Sánchez (Morell)  
Llorenç Jordi Castro Ivan Rodríguez (Cunit); Stean Marinkoski (Cunit), Raul Sánchez (CE Vendrell)   Selu Marc, Castellet, Cristian Sánchez, Alberto Grualda, Adri Repiso, Oriol Vila, Daniel Lorite, Mart´Vila, Toni Sánchez, Joan Alberich, Pau Bertran, Roger Montblanch, Javier Ramírez, Juan Repiso, Marc Gangolells, Hugo Giménez, Toni Palau.
CF Calafell Josep Piguillem Pau Lafuente (juvenil EFB Calafell), Sergi Ortoll (Cunit), Marc Busquet (Ribes) Pau Espinya (Juvenil EFB Calafell), Ignasi (Amateur Escolar), Ruben Escabia ( (UE Segur), Kevin Belemans (UE Segur), Carles Espinosa   Eric Lozano, Pedro Salort, David, Oscar de la Cruz, Ivan Yuste, Fran Cano, Mauro, Toni Sánchez, Joan Ollè, Moha, Ben Elhaddi.
CE Altafulla Luis Rosado Marc Vidal (La Riera)    
CE Constantí Antonio Sesplugas Francesc Brunet (Pobla B), Josep Brunet (Pobla B), Uri Gisbart (Pobla B)    
UD San Salvador Jair López Victor Pérez, Alberto Blazquez, Victor Hernández, Juan Manuel Sánchez, Quintero. Alberto Bellido (Pobla B), Kako (Albi) Morales, David Giral, Dahbi, Esteve, Jose Ángel Doctor, David Hormigo, Jose Maria Preciado
JE Sant Jaume Domenys Bartra Toni Muñoz (Roda de Barà), Juanjo Alias (UE Valls), Adrian Navarro, Adrià Via, Miguel Romero, Jaume Tarrida, Carles Rafols, Marc Batet, Dani Pérez Adri Vicario (Arboç), Toni Alvarez (Arboç), Mario Roselló (Arboç), Ivan Maiquez (Arboç), Julià Capdet (Arboç) Ivan Lobato, Carles Cornellà, Adrià Brull, Marc Bastons, Eric Bartra, Alberto Tavira,
CF La Riera Alberto Izquierdo (exCDMorell)   Alex Saura (Torreforta), Miki (Hospitalet Infant), Tiko (es retira), Marc Vidal (Altafulla) David Sánchez, Raul Salamanca, Marc Arauz, Jordi Vidal, Vicente Sánchez, Oriol Boix, Dennis Javier Eugenio, Albert Martin, Eric.

 





publicitat


Opinions



giny

giny

giny

giny

giny

giny

Fotografies

  • Salvació Escola Valls Futbol

  • Cambrils-Ulldecona (Segona Catalana)

  • Ascens CF Vila-seca

  • Catllar-Morell (Primera Catalana)

  • Les 5 millors fotos del partit entre Escola Valls i Pla Santa Maria (derbi a Tercera Catalana)

  • Ascens CD Morell a #3div5

  • Ascens UD Jesús i Maria a Primera Catalana

  • CD Morell-Reddis (Primera Catalana)

  • Ascens CF Vila-seca

  • CE Catllar-UD Viladecans

  • Jordi Mercadé, entrenador UE Valls

    Les 5 millors fotos del partit UE Valls-Pobla de Mafumet -Amistós pretemporada-

  • UE Valls-Ampolla (Segona Catalana)

  • Viladecans-Torredembarra

  • Pobla de Mafumet B-Joventut Bisbalenca

  • Roda de Barà-UE Valls

  • Cambrils Unió-CE Vendrell (Segona Catalana)

  • CE Alcover-UE Valls

  • UE Valls-Alcanar (2a Catalana)

  • Cambrils Unió-CE Vendrell (Segona Catalana)

  • CF Canonja-At.Roda de Barà (Segona Catalana)

Categories

Enllaços

Vídeos

giny

giny

giny

giny


Un projecte de:
Premsa comarcal


Amb la col·laboració de:
Fundació Lluís Carulla



Amb el suport de:
Generalitat de Catalunya