Capçalera grossa

El Travesser

Diumenge, 24 de juny de 2018


Mercat de fitxatges (#1cat2, #2cat6, #3cat2, #3cat3) Temporada 2018-2019


Dolent Fluix Bo Molt bo Fabulós (24 vots)
carregant Carregant


Primera Catalana grup 2

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
Mollerussa Josep Maria Turull     Edu Raya, Edgar Pocurull
Andorra Richard Imbernón (Santa Coloma) Richard Imbernón (Santa Coloma) Candi Viladrich (entrenador), Ferran Pol  
Balaguer Toni Menchón (juvenil DH Lleida Esportiu) Gabernet (La Jonquera) Genis Soldevila  
Borges Blanques     Joan Roca (entrenador)  
Cambrils Unió Gabri Amores      
EFAC Almacelles     Pablo Petreñas (entrenador) Joel Chiné, Viladegut, Jucla, Oscar Canadell, Roger Canadell, Adrià Monfort, Jorge Berbegal, Pau Mora, Albert Simó,
CF Igualada Moha Victor Segarra (Juv.DH Gim.Manresa), Nil Prades (Sabadell B), Alejandro Delgado (Sabadell B),  Pedro Calvo (UD San Mauro), Carlos Simón (UD San Mauro), Javi Aroca (Juvenil Blanca Subur). Josep Vicenç Mestre (entrenador), Dani Lledó Bernat Sansano, David Baraldés, Aleix Semur, Goran, Ehsan, Martí Just, Joel Solà, Omar Sabouni, Abdel.
Lleida Esportiu B        
Can Vidalet        
UE Rapitenca Guillermo Camarero (Gandesa), Javi Dilla (Gandesa) Nacho (Ulldecona), Victor Paulino (filial), Xavi Anell (J.Catalònia), Albert Villarroya (Camarles), José Luis Ruiz (Pobla B), Marc Garcia (Jesús Catalònia), Dilla (Gandesa), Carmes Tornel (filial), Buera (filial), Peque (filial), Matamoros (filial), Salvadó (Camarles), Tornel (filial), Àlex Forés (Onda), Felipe Guachapa (Amposta), Jonathan Tomàs (Amposta). Cristian Díaz, Uri Benito, Victor Garrido, Saddik i Miky Queralt Mata, Aleix Alumbreros, Víctor Paulino,Ferran Buera, Joan Sabaté, Marc Blasi, Ivan Gasparín, Josué, Xavi Marqués, Raul Istoc,
UE Sant Ildefons Javi Gómez   Alan Liesegang, Adrià Pulido; Ivan Garcia (Viladecans), Adri Garcia, Guillermo Torres, Mar Guillen, Marc González, Marc Casares, Roger Gorrea, David Cepeda, Víctor García, Christian Fabra, Roger Aleu, Younes Saban, José Muñoz, Over Ramos, Rafel Roger, Joan Moreno
Júpiter        
Vilanova Agus Isabel     Ivan Torres, Iker Pujol, David Gómez, Oriol Codina, Marcel Álvaro, Ignasi Valldosera,
Montañesa        
Tàrrega Victor Vera Victor Vera (entrenador), David Oliveros (Girona filial),   Bañuelos
UD Viladecans Raúl Paje Ivan Peralta (UD Vista Alegre),Ivan García (Sant Ildefons), Eloi (filial), Robert Ochoa (Unificació Bellvitge) Omar, Illian Rodríguez, Mario Cantí, Ricardo Calamardo, David Rosa Triguero, Migue, Lara, Xavi Arias, Martí, Ferran, Roger Garcia, Poncela, Cunillera, Erik Pérez, Santi Pérez
CF Gavà        
UD Vista Alegre Eloy Martínez Miki Gusta (Castelldefels), Julian Muñoz (Unificació Bellvitge), Joni Izquierdo Tomás, Jarabo, Cifu, Peñas, Ruben, Victor Muñoz, Manel Faura, Canelada, Orellana, Victor Hidalgo, Gallardo, Pulido


Segona Catalana grup 6
 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
La Pastoreta        
CD Riudoms Jose Lucha Miki Queral (Rapitenca), Victor Garrido (Rapitenca), Saddik (Rapitenca)    
CE Catllar Àlex González   Jose Mora (entrenador), Crespo (Flix)  
Amposta Jordi Font Jordi Font (entrenador), Sergi José, Arnau Beltran (Tortosa-Camarles), Victor Calsina (Tortosa), Fornós (Castelló juvenil). Albert Bel (entrenador), Aleix Llobet, Pellisé (La Cava) Isaac, Jonathan Llorach,
Camarles Francisco Torres "Kiki" (Torreforta) Sergi Reales (Torreforta), Jaume Gonzalez (Santa Bàrbara), Jaume Curtó (Ebre Escola), Leo Amador (Torreforta), Carlos Ivan (Torreforta), Dani Saez (Cambrils) Javi Cid (entrenador), Cristian Bertomeu (es retira), Josep Vilanova (Camarles), Aaron (es retira), Salvadó (Rapitenca)  
Gandesa Norvet Callau Marc Blanc (Ascó), Oscar Riba (Ascó juvenil), Raul Saumell (Arnes), Dani Fernandez (Filial), Joan Aubanell (Batea), Carles Llarch (Batea) Guillermo Camarero (Entrenador. UE Rapitenca), Dilla (UE Rapitenca), Cristian Vallés (es retira)  
Reddis Ambrós Segura      
Ulldecona Eduard eMarin Alejandro Ruiz (Alcalà), Alex Pasalamar (Ebre escola juvenil), Eduard Marin (entrenador), Samper (Camarles), Pasi (Ebre Escola), Ivan González (Amposta), Ivan Páez (Aposta), Xavi Oriol (Alcanar), Arasa (Masdenverge), Antoni Teixidó (Entrenador), Juanjo Rovira (Es retira), Nacho (Rapitenca), Cid (Perelló),  
Vendrell Nando Cantón      
Ampolla Eric Aleixandri Robert Cabrera (Camarles), Aitor Arasa (Camarles) Sam Garcia (Ametlla), Paco Casas (Ametlla), Favà (Cava)  
Mora La Nova Nando (Jesús Catalònia) Nando (Entrenador, Jesús Catalònia), Jaume Guiu (Falset), Pau Muñoz (Olímpic Mora), Roger Martos (Ascó juvenil), Jordi Miró (Benissanet), Marc Vernet (Amposta), De la Torre (Alcanar), Gerard (Gandesa), Panisello (Ctalònia), Bonet (Juvenil), Pardo (Juvenil), Elias (Juvenil)    
UE Valls     Marc Vadillo (Vilafranca)  
CD Tortosa German Inglés Antonio Domínguez (Vila-seca), Cristian Díaz (Rapitenca), Uri Benito (Rapitenca), Pol Benito (Vila-seca), Alex Salvadó (Camarles),  Marc Vilarroya (Batea) Sam Garcia (Ametlla)  
La Sènia Serrano Sergi Gasparin (Aldeana)    
Canonja Diego Reyes      
Torreforta Sergio Paz (Pobla B)   Francisco Torres "Kiki" (entrenador. Camarles). Toni Cornejo (es retira), Leo Amador (Camarles), Caballos (Olímpic), Grau (Jesus i Maria)  
Pobla B Ivan Cristino (exjugador) Aleix Cuenca (Gandesa)       Sergio Paz (entrenador, Torreforta),                                  
VIla-seca                           Edu Franco (Entrenador), David Cuellar (es retira, Entrenador La Riera)                 


 



Tercera Catalana grup 2

 

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
Cultural Bonavista        
Racing Bonavista David Serrano      
Camp Clar     Javi Chacón (entrenador, Icomar), Elvis Machin (Corbera),  
UDE Canonja        
Les Borges del Camp        
Falset Esportiu     Gerard Cabré (Ametlla)  
Salou        
La Selva del Camp        
EF.St.P.St.P        
Montroig        
Porrera        
La Floresta        
Pare Manyanet        
Mas Pellicer        
Montbrió        
EF Pastoreta        
Maspujols        
Hospitalet Infant B        



Tercera Catalana grup 3

 

Equip Entrenador Altes Baixes Segueixen
CE Alcover Isma Sánchez Isma Sánchez (Entrenador-Vallmoll)    
CF Banyeres     Marc Morenilla (Arboç)   
CF Montblanc        
UE Segur   Felipe Soto (Olivella), Jalal Aghatass (UE Tancat)   Juanmi, Bou, Jaime, Juan Rayo, Aaron Pérez, Franco, Jon, Nico
CD Vallmoll Saül Garcia   Isma Sánchez (entrenador-CE Alcover)  
CD Morell        
CF Arboç Jordi Bernal  Marc Morenilla (Banyeres), Dani Bello (Roda de Barà)    
At.Valls     Dani Romera (entrenador)  
J.Bisbalenca        
Roda de Barà     Dani Bello (Arboç), Marsal (Torredembarra)  
Torredembarra   Marsal (Roda de Barà)    
Llorenç        
CF Calafell Piguillem Asis (UE Tancat), david Llangüas (Juvenil Vila-seca)   Mohamed Achraf, Ivan Juste, Joan Oller, Mohamed Rouias, De la Cruz, Espiña, Pau La Fuente, Mauro Inzahusti, Carmona
CE Altafulla        
CE Constantí        
UD San Salvador        
JE Sant Jaume Domenys        
CF La Riera David Cuéllar David Cuellar (Entrenador)    

 





giny

Opinions

Vídeos



giny

giny

giny

giny

giny

publicitat

giny

Fotografies

  • Jesús i Maria-UE Valls (Segona Catalana)

  • Ascens CD Morell a #3div5

  • Pobla de Mafumet-AE Prat (Tercera Divisió)

  • Ascens UD Jesús i Maria a Primera Catalana

  • Morell-Santboià (Primera Catalana)

  • CF Canonja-At.Roda de Barà (Segona Catalana)

  • Viladecans-Torredembarra

  • CD Morell-Lleida B (Primera Catalana)

  • Catllar-Morell (Primera Catalana)

  • Les 5 millors fotos del partit entre Escola Valls i Pla Santa Maria (derbi a Tercera Catalana)

  • Torreforta-Torredembarra (Primera Catalana)

  • Salvació Escola Valls Futbol

  • CE Catllar-UD Viladecans

  • UD Torredembarra-UE Tàrrega (Primera Catalana)

  • CF Cambrils-CE Hospitalet Infant (Segona Catalana)

  • Ascens CF Vila-seca

  • CF Ulldecona-UE Valls (Segona Catalana)

  • CF Cambrils-CD Tortosa (Segona Catalana)

  • Morell B-Constantí (3a Catalana grup 3)

  • UE Valls-Pobla Mafumet B (amistós)

Categories

Enllaços

giny

giny

giny

giny


Un projecte de:
Premsa comarcal


Amb la col·laboració de:
Fundació Lluís Carulla



Amb el suport de:
Generalitat de Catalunya