Mercat de fitxatges (#1cat2, #2cat6, #3cat2, #3cat3) Temporada 2018-2019

Primera Catalana grup 2

Equip: Mollerussa
Entrenador: Josep Maria Turull
Altes: Jaume Viñes (Fraga), Joan Martí (Juvenil), Edgar Olaya (Tamarite), Genis Morera (At.Alpicat), David Traguany (Alpicat), Alvaro Muñoz (Unificació Bellvitge), Jordi Pedrós (Balaguer), Xavier Puiggrós (Balaguer)
Baixes:
Segueixen: Edu Raya, Edgar Pocurull, Adrià Rodríguez, Marc Grau, Ricard Cervelló, Jordi Clivillé, Eric Ruiz, Salvador Tàpies, Eduard Baron, Albert Delgado, Caba, Albert Delgado, Edgar Olaya.

Equip: Andorra
Entrenador: Richard Imbernón (Santa Coloma)
Altes:
Baixes: Candi Viladrich (entrenador), Ferran Pol, Robert Font
Segueixen:

Equip: Balaguer
Entrenador: Toni Menchón (Juvenil Lleida Esportiu)
Altes: Gabernet (La Jonquera), Rubén Egea (At.Alpicat), Xavi Gomà (Alpicat), Aceituno (At.Segre Juvenil), Lluís Roqué (Fraga)
Baixes: Genis Soldevila; Jordi Pedrós (Mollerussa), Xavier Puiggrós (Mollerussa)
Segueixen: Gabernet, Peguero, Solanes, Dàrias, Jordana,  Marc Sánchez, Hichem Boumedol, Joan Martínez, Isaac Solanes.

Equip: Borges Blanques
Entrenador: Manel Cazorla (Juvenil Nàstic)
Altes: Aleix Llobet (Amposta), Ramon Nicolau (Pobla de Mafumet), Jordi Fabregat (Alpicat), Miki Torondel (Pobla B), Sergy Dimitriev (Reus B), Doblas (Igualada).
Baixes: Joan Roca (Entrenador), David Montoy (EFAC)
Segueixen:

Equip: Cambrils Unió
Entrenador: Gabri Amores
Altes:
Baixes: Jusi (Perelló), David Llobet (Gramenet), Dani Sáez (Camarles)
Segueixen: Hector Torres,  Uri, Jorge, Sori, Josu; Nico, Iván, Joan, Franco; Eric, Samu

Equip: EFAC Almacelles
Entrenador: Radosav Radulovic
Altes: Amine Laghrissi (Mequinensa), Carlos Lozano (Torrefarrera), Patrick Roquet (Alpicat), David Montoy (Borges Blanques)
Baixes: Pablo Petreñas (entrenador), Ciruela (Binefar)
Segueixen: Joel Chiné, Viladegut, Jucla, Oscar Canadell, Roger Canadell, Adrià Monfort, Jorge Berbegal, Pau Mora, Albert Simó, Joel Uriach i Carles Barco, Ruben Brezmes

Equip: CF Igualada
Entrenador: Moha El Yaagoubi (2n entrenador Santfeliuenc)
Altes: Victor Segarra (Juv.DH Gim.Manresa), Nil Prades (Sabadell B), Alejandro Delgado (Sabadell B),  Pedro Calvo (UD San Mauro), Carlos Simón (UD San Mauro), Javi Aroca (Juvenil Blanca Subur), Bernat Sansano (Juvenil), Antonio Prieto (Juvenil), Baraldés (juvenil), Joel Solà (juvenil), Sergi Domenech (juvenil), Jonny (Tàrrega), Lliro (Tarrega), Iñaki (Tàrrega), Bacha (Tàrrega)
Baixes: Josep Vicenç Mestre (entrenador), Dani Lledó; Doblas (Borges Blanques), Éric González (Castelldefels), Aleix Semur i Javi Martínez (Vilanova), Sergi Solé (Tàrrega),
Segueixen: Bernat Sansano, David Baraldés, Aleix Semur, Goran, Ehsan, Martí Just,  Omar Sabouni, Abdel.

Equip: Lleida Esportiu B
Entrenador: Jordi López "Mena" (At.Alpicat)
Altes:
Baixes: Jordi Martínez (Europa), Albert Alfonso (Igualada)
Segueixen:

Equip: CE Manresa
Entrenador: Piti Belmonte (Santboià)
Altes: Iván Romano i Mario (Santboià), Pol Busquets (Gavà), Roger Alsina (Juvenil), Montoro (Cerdanyola)
Baixes: Javi López (Cerdanyola), Roger Herms i Darío Jiménez (Joanenc), Adrián Arenas (Sant Cugat), Marçal Lladó
Segueixen: Solernou, Moha, Florent, Sergi Soler, Leandro, Manel Sala, Brian, Noah, Biel Rodríguez, Marc Cuello, Marc Serra, Álvaro Correa, Miki Dalmases, Bernat Benito

Equip: UE Rapitenca
Entrenador: Guillermo Camarero (Gandesa)
Altes: Nacho (Ulldecona), Victor Paulino (filial), Xavi Anell (J.Catalònia), Albert Villarroya (Camarles), José Luis Ruiz (Pobla B), Marc Garcia (Jesús Catalònia), Dilla (Gandesa), Carmes Tornel (filial), Buera (filial), Peque (filial), Matamoros (filial), Salvadó (Camarles), Tornel (filial), Àlex Forés (Onda), Felipe Guachapa (Amposta), Jonathan Tomàs (Amposta),
Baixes: Cristian Díaz, Uri Benito, Victor Garrido, Saddik i Miky Queralt
Segueixen: Mata, Aleix Alumbreros, Víctor Paulino,Ferran Buera, Joan Sabaté, Marc Blasi, Ivan Gasparín, Josué, Xavi Marqués, Raul Istoc, Pachu

Equip: UE Sant Ildefons
Entrenador: Javi Gómez
Altes: Iker Latre (Vilanova), Roger Nolla (Sant Cugat), Tinoco (sube Juvenil A), Karim (torna de cessió), Alberto Arnalot (CF Vilanova) i Sergi Santesteban (FC Martinenc).
Baixes: Alan Liesegang, Adrià Pulido; Ivan Garcia (Viladecans), Adri Garcia, Guillermo Torres, Mar Guillen, Marc González.
Segueixen: Marc Casares, Roger Gorrea, David Cepeda, Víctor García, Christian Fabra, Roger Aleu, Younes Saban, José Muñoz, Over Ramos, Rafel Roger, Cristian Mulero i Joan Moreno.

Equip: CE Júpiter
Entrenador: Álex Martínez
Altes: Álex Prats (Europa), Poncela i Jorba (Viladecans), Josevi (Sant Juan At.Montcada), Bassas (Sant Juan At.Montcada), Albert Cozo (Mollet), Cócera (Montañesa), Sans (Sant Andreu), Ruiz (Sant Andreu At), Carles Mur (Granollers), Arnau Pou (Cardedeu)
Baixes:
Segueixen:

Equip: CF Vilanova
Entrenador: Agus Isabel
Altes: Óscar Hernando (Vilafranca), Aleix Semur (Igualada), Nito, Javi Martínez, Dani Antolínez (Martinenc)
Baixes: Lucas Cajes, Iker Latre (Sant Ildefons), Alberto Arnalot (Sant Ildefons)
Segueixen: Ivan Torres, Iker Pujol, David Gómez, Oriol Codina, Marcel Álvaro, Ignasi Valldosera, Morillas, Barragan, Pinilla, Iloie, Cuadra, Vall, Pascua, Labrero

Equip: CF Montañesa
Entrenador: Toni Pérez
Altes: Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Santfeliuenc), Víctor Colchero (Granoillers), Manu Vílchez (Mollet), Badre (Sant Cugat), Omar Balde i Ricki (Viladecans), Isaac Maldonado (Horta), Arnau Fortuny (Cardedeu), Marcos Caballero, Aleix Segura, Albert Porqueras i David Rodri (Juvenil), Samu Chito (Juvenil, pretemporada).
Baixes: Cazorla (Fund. Grama), Christian (Mollet), Víctor Cócera (Júpiter), Eitan, Alex, Juanpi, Xavi Sánchez, Baruc, Demba Traoré
Segueixen: Santos, Erik, Óscar, Patxi, Joshuá, Pedro García, Bauli, Álvaro Tejeda

Equip: UE Tàrrega
Entrenador: Victor Vera (CD Tortosa)
Altes: Victor Vera (entrenador), David Oliveros (Girona filial), Salinas (CE Anoia), Jofre Graells (Guissona), Lluis Clop (UE Rubí), Sergi Solé (Igualada)
Baixes: Jonny (Igualada), Iñaki (Igualada), Lliro (Igualada), Bacha (Igualada), Adrià (Artesa de Segre)
Segueixen: Bañuelos, Dani Vargas, Sylla, Ferran, Edgar Gallart, Gerard Jorba, Albert Pont, Edu Robinat, Maikel Molina

Equip: UD Viladecans
Entrenador: Raúl Paje
Altes: Ivan Peralta (UD Vista Alegre),Ivan García (Sant Ildefons), Eloi (filial), Robert Ochoa (Unificació Bellvitge),
Baixes: Omar, Illian Rodríguez, Mario Cantí, Ricardo Calamardo, David Rosa; Joseba (Júpiter), Poncela (Júpiter)
Segueixen: Triguero, Migue, Lara, Xavi Arias, Martí, Ferran, Roger Garcia, Poncela, Cunillera, Erik Pérez, Santi Pérez.

Equip: CF Gavà
Entrenador: José Manuel Serrano (Begues)
Altes: Quiles (Júpiter), Kilian Cañabate (Reus B), Adrián Pérez (Sant Cugat), Joan Vázquez (Begues), Dowi (Turó Peira), Barroso (Sant Just), Sergio López (Sant Cugat), Marc González (Sant Ildefons), Miqui (Sector Montserratina), Alberto Sancho (sense equip), Ruben Castro (Alcúdia), Adri Espinosa (Marianao Poblet), Mery Culibaly (juvenil)
Baixes: Eric Pujol (Granollers), Juanjo Carricondo (Horta), Xavi Liébanas (Europa), Ao i Víctor Márquez (Santboià), Pol Busquets (Manresa), Carlos García (Prat)
Segueixen: Marcos

Equip: UD Vista Alegre
Entrenador: Eloy Martínez
Altes: Miki Gusta (Castelldefels), Julian Muñoz (Unificació Bellvitge),
Baixes: Joni Izquierdo
Segueixen: Tomás, Jarabo, Cifu, Peñas, Ruben, Victor Muñoz, Manel Faura, Canelada, Orellana, Victor Hidalgo, Gallardo, Pulido

 

Segona Catalana grup 6

Equip: La Pastoreta
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: CD Riudoms
Entrenador: Jose Lucha
Altes: Miki Queral (Rapitenca), Victor Garrido (Rapitenca), Saddik (Rapitenca)
Baixes:
Segueixen:

Equip: CE Catllar
Entrenador: Àlex González
Altes:
Baixes: Jose Mora (entrenador), Crespo (Flix), Luis Garcia, Thiago, Dani Curro, Adri, Thibaud, Fabian, Garman, Tata, Damian, Pena, Oruj, Lambea, Eder.
Segueixen:

Equip: CF Amposta
Entrenador: Jordi Font
Altes: Jordi Font (entrenador), Sergi José, Arnau Beltran (Tortosa-Camarles), Victor Calsina (Tortosa), Fornós (Castelló juvenil), Vizcarro (Alcanar), Estorach (Roquetenc), David Ruiz.
Baixes: Albert Bel (entrenador), Aleix Llobet, Pellisé (La Cava), Omar Oliveras (UE Valls)
Segueixen: Isaac, Jonathan Llorach, Carles Kader

Equip: CF Camarles
Entrenador: Francisco Torres "Kiki" (Torreforta)
Altes: Sergi Reales (Torreforta), Jaume Gonzalez (Santa Bàrbara), Jaume Curtó (Ebre Escola), Leo Amador (Torreforta), Carlos Ivan (Torreforta), Dani Saez (Cambrils)
Baixes: Javi Cid (entrenador), Cristian Bertomeu (es retira), Josep Vilanova (Camarles), Aaron (es retira), Salvadó (Rapitenca)
Segueixen:

Equip: CF Gandesa
Entrenador: Alberto López
Altes: Marc Blanc (Ascó), Oscar Riba (Ascó juvenil), Raul Saumell (Arnes), Dani Fernandez (Filial), Joan Aubanell (Batea), Carles Llarch (Batea)
Baixes: Guillermo Camarero (Entrenador. UE Rapitenca), Dilla (UE Rapitenca), Cristian Vallés (es retira)
Segueixen:

Equip: CF Ulldecona
Entrenador: Eduard Marin
Altes: Alejandro Ruiz (Alcalà), Alex Pasalamar (Ebre escola juvenil), Eduard Marin (entrenador), Samper (Camarles), Pasi (Ebre Escola), Ivan González (Amposta), Ivan Páez (Aposta), Xavi Oriol (Alcanar), Arasa (Masdenverge),
Baixes: Antoni Teixidó (Entrenador), Juanjo Rovira (Es retira), Nacho (Rapitenca), Cid (Perelló), Ondozabal (UE Valls),
Segueixen: Miguel Callarisa, Reolid, Tena, Hadri, Castro, Domenech, Boutzakhti, Castell, Blanco, Soriano, Oslabanu.

Equip: CE Vendrell
Entrenador: Nando Cantón
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: CF Ampolla
Entrenador: Eric Aleixandri
Altes: Robert Cabrera (Camarles), Aitor Arasa (Camarles), Eric Martí (Juv. Jesús i Maria), Sebas Callau (Juv. Amposta).
Baixes: Sam Garcia (Ametlla), Paco Casas (Ametlla), Favà (Cava)
Segueixen: Galve, Agus, Garrido, Torres, Perelló, Ferrando, Ramírez, Gerard, Guillem, Abril, Regolf, Gallego, Samu Blanes.

Equip: Mora la Nova
Entrenador: Nando (Jesús Catalònia)
Altes: Nando (Entrenador, Jesús Catalònia), Jaume Guiu (Falset), Pau Muñoz (Olímpic Mora), Roger Martos (Ascó juvenil), Jordi Miró (Benissanet), Marc Vernet (Amposta), De la Torre (Alcanar), Gerard (Gandesa), Panisello (Ctalònia), Bonet (Juvenil), Pardo (Juvenil), Elias (Juvenil)
Baixes:
Segueixen:
Arliaga, Giné, Muñoz, Batiste, Llop, Clua, Barrufet, Fuertes, Giné, Pérez, Pena, Fornós, Ayadi, Pena.

Equip: UE Valls
Entrenador: Joan Pallarès
Altes: Omar Oliveras (Amposta), Joel Marigot (Batea), Toni Ondozabal (Ulldecona), Marc Guasch (juv Reus), Francesc Martínez (juvenil EVF), Arnau Gil (Juv. Reus), Arnau Cucurull "Kuku" (Pobla B), Pol Dalmau (Reddis), Jose Luis León (Pobla B), Èric Garcia (Juv. EVF), Giralte (CD Tortosa), J.M. Figueras "Figo" (Batea), Raul López "Figo" (Vila-seca)
Baixes: Marc Vadillo (Vilafranca), Clavé (Vila-seca), Cesc Gómez (Binèfar), Vieri, Ramon Giró, Hamir González, Fede Fuentes, Matty Clewley, Àlex Hurtado
Segueixen: Òscar Plana, Ramon Miranda, Albert Plana i Èric Martí

Equip: CD Tortosa
Entrenador: German Inglés
Altes: Antonio Domínguez (Vila-seca), Cristian Díaz (Rapitenca), Uri Benito (Rapitenca), Pol Benito (Vila-seca), Alex Salvadó (Camarles),  Marc Vilarroya (Batea), Marc Garcia (Jesús Catalònia), Escoda (Jesús Catalònia), Jordi Tomàs (Jesús Catalònia), Panisello (Jesús Catalònia), Josep Bonet (Juvenil), Elias (Juvenil), Pardo (Juvenil), Sergi Galera (Gandesa),
Baixes: Sam Garcia (Ametlla)
Segueixen: Selu, Dani Bel

Equip: La Sénia
Entrenador: Serrano
Altes: Sergi Gasparín (Aldeana)
Baixes:
Segueixen:

Equip: CF Canonja
Entrenador: Diego Reyes
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: CDC Torreforta
Entrenador: Sergio Paz (Pobla B)
Altes: Ian Recio (Floresta Juv), Miravete  (Floresta Juv), Albert (Floresta Juv), Charly (Floresta Juv), Uri Gilisbars (Pobla B), David del Sol (Pobla B), Yanma Fall (Pobla B), Yerai (Juv. St.P.St.P), Uri Gilisbar (Pobla B), David Del Sol (Pobla B); Yanma Fall (Pobla B), Charly (Juv. Floresta), Ian Recio (Juv. Floresta), Miravete (Juv. Floresta), Albert (Juv. Floresta), Dani Montiel (RCF Bonavista), Arnau Pedreny (Morell), Fran (Morell), Fran Martí (Cambrils), Edu Sosa (Hospitalet).
Baixes: Francisco Torres "Kiki" (entrenador. Camarles). Toni Cornejo (es retira), Leo Amador (Camarles), Caballos (Olímpic), Grau (Jesus i Maria), Cerroto (Catllar), Feipinho Villaverde (Vila-seca), Dani Maireles (Cultural Bonavista), Dani Montiel (RCF Bonavista).
Segueixen:

Equip: Pobla B
Entrenador: Ivan Cristino (Exjugador)
Altes: Aleix Cuenca (Gandesa), Eric Auñon (Reddis), Ylias Houvur (Vila-seca).
Baixes: Sergio Paz (entrenador, Torreforta),  Arnau Cucurull (UE Valls), Uri Gilisbars (Torreforta), David del Sol (Pobla B); Yanma Fall (Pobla B), Jose Luis León (UE Valls), Miki Torondel (Borges Blanques), Ramon Nicolau (Borges Blanques), Dani Alfano, Victor Garcia, Adrià Navas, Yeray, Joan Cerrato.
Segueixen: Brian Piñeiro, Joel Robles, Oscar Ormaechea, Jose Navarrete, Anton Pons, Ignacio Velasco, Alejandro Palomares.

Equip: Vila-seca
Entrenador: Peque
Altes: Clavé (UE Valls), Ruben Garcia (juvenil), Tomás Garcia (Reddis), Lolo (juvenil Riudoms), Miguel Fañanas (Juvenil), Torres (juvenil), Alex Fernández (Juvenil Reus), Jonathan Luna (juvenil Vila-seca), Gito (Cambrils), Facu (juvenil), Aniceto (juvenil).      
Baixes: Edu Franco (Entrenador), David Cuellar (es retira, Entrenador La Riera), Ylias Houvur (Pobla B)
Segueixen:

Equip: CF Reddis
Entrenador: Ambrós Segura
Altes:
Baixes: Pol Dalmau (UE Valls), Eric Auñon (Pobla B)
Segueixen:

Tercera Catalana grup 2

Equip: Cultural Bonavista
Entrenador: Fran López
Altes: Dani Maireles (Torreforta), Mota (RCF Bonavista), Jacinto (Pare Manyanet),
Baixes: Youseff
Segueixen: Albert Espinosa, Antonio Callejón, Adrian Balaguer, Mohamed Ouazza, Carlos Diaz, Mourad Hmimou, Ajenadro Soto, Isidro Merchán, Emilio Jose Velasco, Jesús Jiménez, Julian Castaño, Diouf, Marcos Antonio Torrente, Ruben Gas, Jose Maria Sanz.

Equip: Racing Bonavista
Entrenador: David Serrano (entrenador). Sevilla (Segon entrenador). Fermín (Delegado). Dani (entrenador de porters)
Altes: Joshue (Juvenil), Carlos Pavón, Pizarro, Carlos Crezzio, Omar
Baixes: Mota (Cultural Bonavista), Dani Montiel (Torreforta), De Molina, Eugeni (Remolins Bitem), Dani, Antonio, Toñin, Juan.
Segueixen: Jonathan, Sofi, Rafa, Jordi Rubio, Poche, Youssef, Bicho, Quintero, Rubén,  Adri Hurtado, Calderón, Alejandro

Equip: Camp Clar
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Javi Chacón (entrenador, Icomar), Elvis Machin (Corbera),
Segueixen:

Equip: UDE Canonja
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Borja Cortés (La Floresta), Eric Expósito (La Floresta), Miguel Rueda (La Floresta)
Segueixen:

Equip: Borges del Camp
Entrenador: Xavi Castillejo
Altes: Mustapha Amghar (Falset), Ismail Kassemy (Alcanar)
Baixes: Oriol Labella, Oscar Lahoz (Corbera), Malick Seck
Segueixen:
Carlos Crespo, Boubacar Diop, Alex Gamez, Jordi Granada, Jonatan Jiménez, Mourad Khattouti, Manel Lamiel, Josep Llauradó, Enric Llorens, Sergi Martínez, Sergi Mas, Victor Mendez, Mohamed Moussaoui, Sorin Paisa, Alex Ribes, Juan Carlos Umana, Aleix Vidal.

Equip: Falset Esportiu
Entrenador: Albert Lizaso
Altes: Josep Maria Prous, Aleix Martí
Baixes: Gerard Cabré (Ametlla), Mustapha Amghar (Borges del Camp)
Segueixen: Jaume Guiu, Mustapha Amghar, Gerard Cabré

Equip: UD Salou
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: CF La Selva del Camp
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: 
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: EF St.P.St.P
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: Mont-roig
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: Porrera
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: Pare Manyanet
Entrenador:
Altes:
Baixes: 
Jacinto (C.Bonavista)
Segueixen:

Equip: La Floresta
Entrenador: Victor Quiñomes
Altes: Aaron Martínez (Pinell), Adrian Quñones (Pinell), Juan Amberto Torres (Pinell), David Martínez (San Salvador), Felipinho Villaverde (Torreforta), Borja Cortés (UDE Canonja), Eric Expósito (UDE Canonja), Miguel Rueda (UDE Canonja), Sergi Ramos (Filial Adarve Madrid), Alexis Casanovas (Esauira Marroc) Pugen del juvenil: Moha Bouzouf, Abouba Gamma, Juan Carlos Mogio, Sergi Azagra, Juan Pablo Molina, Albert Rodríguez, Carlos Cuerda.
Baixes: 
Segueixen: Jorge Hernández, Aleix Valldepérez, Jonathan Lohr, Roger Tatay, David López, Josele Molina, Feliciano López, Iñaki Peña.

Equip: Maspujols
Entrenador:
Altes:
Baixes:

Segueixen:

Equip: Hospitalet B
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

 

Tercera Catalana grup 3

Equip: CE Alcover
Entrenador: Isma Sánchez (CD Vallmoll). Christian Gámez (Segon entrenador)
Altes: 
Baixes:  Carmelo, Xavi Martínez
Segueixen: Virtus, Llauradó, Miret, Oriol Menor, Edu Feliu, Jordi Feliu, Benito, Jordi Navas, Madurell, Ferran Roca, Roger Tell, Gerard Pons.

Equip: CF Banyeres
Entrenador:
Altes:
Baixes: 
Morenilla (Arboç)
Segueixen:

Equip: CF Montblanc
Entrenador: Albert Pérez
Altes: Gerard Cugat (Juv. Preferent Ascó), Cristian Invernon (La Riba),  Hassan Haloui (Albi), Òscar Pérez (Sant Salvador)
Baixes:  Landabert (Pretemporada Albi), Dani Caballé (Pretemporada Albi), Soriano (Pretemporada Borges Blanques).
Segueixen:

Equip: UE Segur
Entrenador:
Altes: Felipe Soto (Olivella), Jalal Aghatass (UE Tancat), Fran Marin, Guillermo Díaz (At.Vilanova) Guille Pazos, (At.Vilanova)
Baixes: 
Segueixen: Juanmi, Bou, Jaime, Juan Rayo, Aaron Pérez, Franco, Jon, Nico

Equip: CD Vallmoll
Entrenador: Saül Garcia
Altes:
Baixes: 
Isma Sánchez (entrenador-CE Alcover)
Segueixen:

Equip: CD Morell
Entrenador:
Altes:
Baixes: 
Alberto López (Entrenador- CF Gandesa), Albert Rull (Catllar), Fran (Torreforta), Arnau Pedreny (Torreforta).
Segueixen:

Equip: CF Arboç
Entrenador: Jordi Bernal 
Altes: Marc Morenilla (Banyeres), Dani Bello (Roda de Barà), Gerard Gil (Pla), Arnau Moya (CF Calafell), Jaume Bayona (juvenil Arboç), Carlos Chacón (Juvenil Arboç).
Baixes: 
Segueixen:

Equip: At.Valls
Entrenador: Jaume Bonet
Altes: Victor Arroyo (UE Valls), Samu Fernández (Gibraltar)
Baixes:  Dani Romera (entrenador) , Marc Izquierdo, Josep Maria Raduà, Carlos Dorado, Juanjo Salazar.
Segueixen: Ike Romera

Equip: J.Bisbalenca
Entrenador: Josep Vives
Altes:
Baixes: 
Segueixen:

Equip: Roda de Barà
Entrenador: Dani Sereno
Altes:
Baixes: 
Dani Bello (Arboç), Marsal (Torredembarra)
Segueixen:

Equip: Torredembarra
Entrenador:
Altes: Marsal (Roda de Barà)
Baixes: 
Segueixen:

Equip: CF Llorenç
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

Equip: CF Calafell
Entrenador: Puigillem
Altes: Asis (UE Tancat), david Llangüas (Juvenil Vila-seca), Jordi Medina (Tancat), José Medina (Tancat), Gerard (EFB Calafell), Moha (Tancat), Sergi Vives (Juvenil Preferent Ascó)
Baixes:  Pipo, Pedro
Segueixen: Mohamed Achraf, Ivan Juste, Joan Oller, Mohamed Rouias, De la Cruz, Espiña, Pau La Fuente, Mauro Inzahusti, Carmona, Aaron, Carlos Espinosa, Fran Cano

Equip: CE Altafulla
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

Equip: CE Constantí
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

Equip: UD San Salvador
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

Equip: St.Jaume Domenys
Entrenador:
Altes:
Baixes: 

Segueixen:

Equip: CF La Riba
Entrenador: David Cuéllar
Altes:
Baixes: 

Segueixen: