Mercat de fitxatges (#1cat2, #2cat6, #3cat2, #3cat3) Temporada 2019-2020

Primera Catalana grup 2

Equip: Mollerussa
Entrenador: Josep Maria Turull
Altes: Marc Aceituno (Balaguer), Roger Aleu (Sant Ildefons), Marcel Ormo (CF Balaguer)
Baixes: Edu Raya, Adrià Rodríguez, Jordi Clivillé
Segueixen: Alberto López (Tatis), Jordi Pedrós, Genís Morera (Niso), Ricard Cervelló, Marc Grau, Xavi Puiggròs (Putxi), Edu Baron, Joan Marc Àlvarz (Quini), Sergi Surroca, Édgar Pocurull

Equip: Viladecans
Entrenador: Raul Paje
Altes: Marc Casares (UE Sant Ildefons)
Baixes: Josep Maria, Joan Cunillera, Iván Peralta, Xavi Arias, Borja Esteve, Miguel Sanvidal (Montañesa), Erik Pérez (Montañesa), Dani Ortiz, Jaime González, Ricki Calamardo, Kike Ramírez, Ferran Vega "Ferri" (Santboià)
Segueixen: Roger Garcia, Albert Lara, Javi Gallardo, Alberto Triguero, Dani Matallín, Santi Perez, Robert Ochoa.

Equip: Montañesa
Entrenador: Dani Andreu
Altes: Miguel Sanvidal (Viladecans), Erik Pérez (Viladecans), Javi Sánchez (Martinenc), Brian Canalejo (San Cristòbal)
Baixes: David Bauli, Jaume Fuentes (Santboià), Erik Louzao, "Patxi", Dani Erencia, Oscar Jiménez, Alex Luque, Rafa Murillo (Júpiter).
Segueixen: Jaime Hernandez, Agus, Aleix, Ion Vázquez, Omar Balde, Carlos Ruiz, Isaac Maldonado, Victor Colchero, Joshua Ortiz, Jose Santos

Equip: Vilanova i la Geltrú
Entrenador: Agus Isabel
Altes: -
Baixes:
Segueixen: -

Equip: UE Tàrrega
Entrenador: Edu Berrocal
Altes: Sergi Castelló (Juvenil CEEF Tàrrega), Albert Farré (Juvenil CEEF Tàrrega)
Baixes:
Segueixen: Marc Enríquez, Alberto Bañuelos, Dídac Castelló

Equip: UD Vista Alegre
Entrenador: Eloy Martínez
Altes:
Baixes:
Segueixen: Cristian Faura, Marc Pulido, Victor Muñoz, Tomás Egea, Alex Peñas,  Ruben Garcia, Fran Orellana, Sergi Sánchez,

Equip: CE Júpiter
Entrenador: Paco Hidalgo
Altes: Javi Ruiz,Robert Bargues San Juan Montcada), Jonathan Crivillés (UE Sants), Ricard López (Sant Juan Montcada), Patrick Chico (Sant Cugat), Albert Gurrea (UE Rubí), Kadur (Sant Andreu-Atlètic), Rafa Murillo (Montañesa). 
Baixes: Ferran Roca (Santboià), Miguel López (entrenador), Marc Ahufinger, Ruy Gama, Roger Peris
Segueixen: Dani Ortega, Marc Franco, Lluis Bassas, Adrià Felius, Albert Duran, Alex Prat, Eric Ruiz

Equip: EFAC Almacelles
Entrenador: 
Altes:
Baixes: 
Segueixen:

Equip: CF Gavà
Entrenador:  José Manuel Serrano
Altes: 
Baixes: Álvaro Tejeda, Marc Barroso,
Segueixen:  Joan Vázquez, Adri Ruiz, Adrià Espinosa, Adrián Pérez, Miquel Sadurní, Marc Martínez,

Equip: UE Sant Ildefons
Entrenador: Efrén Garcia (CD Fontsanta Fatjó)
Altes: 
Baixes: Roger Aleu (Mollerussa), Marc Casares, Aozora Kishimoto, Marc Casares (Viladecans)
Segueixen: 

Equip: UE Valls
Entrenador: Joan Antoni Pallarès
Altes:
Baixes: 
Segueixen: Èric Martí, Enric Socías, Gerard Batista, Cesc Martínez, Albert Plana, Sergio Giralte, Marc Guasch, Arnau Cucurull, Raúl López “Figo”, Òscar Pérez, Ramon Miranda, Joel Marigot i Dennis Belemans

Equip: FC Ascó
Entrenador: Jordi Font
Altes: 
Baixes: Sergi Masqué (Vilafranca)
Segueixen:

Equip: Martinenc
Entrenador: Javi Gómez (UE Sant Ildefons)
Altes: -
Baixes: Javi Sánchez (Montañesa), Mario Victorio (Santboià), Marçal Lladó (FEG), Sosa (Cerdanyola), Vicente, Vives, Ramon Suárez, Juanmi, Villegas, Kamal, Jimmy.
Segueixen: -

Equip: Santboià
Entrenador: José Alcaraz (2n entrenador Martinenc)
Altes: Jaime Fuentes (Montanyesa), David Olid (San Juan de Montcada), Mario Victorio (Martinenc), Ferran Roca (Júpiter), Ferri (Viladecans)
Baixes: -
Segueixen: Dani Martínez, Victor Márquez, Juanlu, Carlos González, Álex Ruiz, Carlos Martínez, Rafa Leva Libo,

Equip: Alcarràs
Entrenador: Josep Maria Espasa
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: Joel Mur, Jaume Viñas, Aleix Llobet

Equip: CF Igualada
Entrenador: Moha El Yaagoubi
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: Pedro, Alejandro, Carlos Simón, Martí Just, Martí Lliró.

Equip:
Entrenador:
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

 

Segona Catalana grup 6

Equip: CD Tortosa
Entrenador: Germà Inglès
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Gandesa
Entrenador: Guillermo Camarero
Altes: Guillermo Camarero (entrenador)
Baixes: Alberto López (entrenador)
Segueixen: -

Equip: CF Camarles
Entrenador: Francisco Torres "Kiki"
Altes: Albert Arranz "Tini" (Flix)
Baixes: -
Segueixen: Raul Teixidó, Victor, Pau, Sergi Reales, Leo Amador, Sergio "Guachin", Carlos Cabrera, Aitor Arasa, Jaume Gonzales, Jaume Curtó

Equip: CF Ampolla
Entrenador: Enric Alaixendri
Altes: Roiger Santaella (La Cava), Álex Fernández (Cambrils Unió), Enric Salas (Cambrils Unió)
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Ulldecona
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Amposta
Entrenador: Xavi Cid
Altes: Roger Escribà (Pobla Mafumet), Jesús Ferreres (Camarles), David (Juvenil La Floresta), Marc López (Juvenil Amposta), Miki Torondel (Pobla B), Raul Istoc (La Sénia), Gerard Tomàs (Reus B)
Baixes: -
Segueixen: Quim Cardona, Marc Ayuso, Manel Vizcarro, Victor Calsina, Carles Kader, Pau Sánchez, Ferran Lluís, Arnau Beltran

Equip: CF La Sénia
Entrenador: -
Altes: Raul Istoc (Amposta)
Baixes: Éric Alarcon (Rapitenca)
Segueixen: -

Equip: At.Mora la Nova
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Pobla de Mafumet B
Entrenador: Ivan Cristino
Altes: -
Baixes: Miki Torondel (Amposta)
Segueixen: Navarrete, Auñón, Joel Robles, Iván Bruno Jiménez.

Equip: CD Riudoms
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Cultural Bonavista
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CD Les Borges del Camp
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: Xavi Castillejo (entrenador)
Segueixen: -

Equip: At. Roda de Barà
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UE Rapitenca
Entrenador: Ramón Sancho
Altes: Éric Alarcon (La Sénia), Ferran Roig (La Cava), Andy Alarcon (Juv. Divisió Honor Reus)
Baixes: -
Segueixen: Bryan Hurtado, Mata, Pachu, Ivan Gasparin, Barry Abdul, Àlex Forés, Peke, Ferran Buera, Ricardo

Equip: Cambrils Unió
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: Enric Salas (Ampolla), Alex Fernández (Ampolla)
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

 

Tercera Catalana grup 2

Equip: CD La Floresta
Entrenador:
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Hospitalet Infant
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UD Salou
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Falset Esportiu
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Racing Bonavista
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Mas Pellicer
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: Montroig
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: EF.St.P.St.P
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip:  Vallmoll
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Saül Garcia (entrenador)
Segueixen:

Equip: UE Porrera
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: FC La Selva del Camp
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UDE Canonja
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CE Montbrió
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UE Maspujols
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

 

Tercera Catalana grup 3

Equip: Atlètic de Valls
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF L'Arboç
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: Jordi Bernal (entrenador)
Segueixen: -

Equip: CE Altafulla
Entrenador: Raul Tudela
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: 

Equip: UE Segur
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: JE Sant Jaume Domenys
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Llorenç
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF la Riera
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CE Alcover
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UD San Salvador
Entrenador:
Altes:
Baixes:
Segueixen:

Equip: CE Constantí
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: UD Torredembarra
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Joventut Bisbalenca
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CD Morell
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: CF Calafell
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

Equip: -
Entrenador: -
Altes: -
Baixes: -
Segueixen: -

 

*Falten equips per posar en categories per què o bé s'estan disputant play-off's d'ascens o bé perquè no se sap en quin grup acabaran anant. Al moment que es sàpiga de forma oficial, els situarem al grup que pertoqui.